‘Ben Marka Olsam’ merkezinde insan olan, marka ve insan ilişkisini sade bir anlatımla ortaya koyan, kitabı okuduğunuz süre içerisinde kendinizi de bir marka olarak görüp nasıl davranmam gerek? Daha anlaşılır olmak, iletişim biçimimi gözden geçirmek, kendimi daha iyi ifade etmek, insan davranışlarını anlamak, olaylara hükmetmek konusunda neleri gözden geçirmem gerek? Diye düşündüren bir kitap.

Yazar Didem Moralıoğlu, sürekli iletişim içinde olduğumuz markalar ve biz tüketiciler arasında yaşanan aşk derecesinde gelişen ilişkiye çok detaylı bir bakış gerçekleştirmiş. Yalın bir dille, birbiriyle bağlantılı bölümler halinde ara başlıklar kullanılarak akıcı bir dizilimle, markalar, insanlar ve pazarlama stratejileri konularında yaşanmış küçük hikayelerden ve başkaca kaynaklardan ve kişilerden de faydalanılarak hazırlanmış olan grafikleri, dizgisi ve baskısı mükemmel 253 sayfalık şirin bir kitap.

Kaynak arayan halkla ilişkiler lise ve üniversite öğrencileri, mesleği icra eden halkla ilişkiler uzmanları, şirket yönetimi içerisinde aktif bir görevde bulunan çalışanlar ve kendisini marka olarak geliştirmek, sunmak isteyen bireylere hitap ediyor.

‘Ben Marka Olsam’ bir oturumda okuyup bitirdiğim, önerdiğim bir kitap.Kaynak : http://www.ugurturktekin.com/heyecanla-bekledigim-kitap-ben-marka-olsam/